Armytek Crystal multifunkciós lámpa
• Gyártói garancia: 5 év
• Fogyasztói jótállás: 1 év
Hűségpontok: 109 pont
Az Armytek Crystal multifunkciós lámpa, szinte az élet minden területén kitűnően teljesít: Kerékpározásra kerékpárra szerelve, vagy ruházaton hordva. Mindenfajta outdoor tevékenység alkalmával, legyen az kirándulás, horgászat akár extrém vizes körülmények között is. Fejlámpa munkára, -szerelésre. Vagy akár kulcstartó lámpaként is kiváló választás, így amikor elmegyünk otthonról sosem maradunk fény nélkül.
A kisméretű, könnyű (34 g) lámpa tulajdonképpen két különböző színnel világítani képes lámpa egy testben. Rendkívül könnyen kezelhető, dupla gombnyomásra válthatunk a piros és a fehér fényű üzemmódok között ugyanakkor mindkét módban külön-külön megjegyzi a legutóbbi üzemmódot amelyekből négy folyamatos fényű különböző teljesítményű és egy villogó üzemmódot választhatunk színenként. Véletlen bekapcsolás elleni védelmét 4 másodperces folyamatos gombnyomással aktiválhatjuk.
Üzemmódok | Teljesítmény fehér fénynél | Teljesítmény vörös fénynél |
Main3 (Főfény 3) | 150 lumen 2 óra 15 percen keresztül | 30 lumen 3 órán keresztül |
Main2 (Főfény 2) | 36 lumen 8 óra 10 percen keresztül | 12 lumen 9 óra 15 percen keresztül |
Main1 (Főfény 1) | 5 lumen 54 órán keresztül | 2 lumen 54 órán keresztül |
Firefly (Túlélő fény) | 0.1 lumen 50 napon keresztül | 0.1 lumen 30 napon keresztül |
Beacon (Villogó) | 150 lumen 1 Hz 9 óra 50 percen keresztül | 30 lumen 1 Hz 13 óra 30 percen keresztül |
Óriási 140° szórt és 70° spot fénykúpjával egész környezetünket láthatóvá teszi aminek a horgászok és az extrém sportok kedvelői is szeretni fognak.
Az alapcsomagban található övcsipesznek köszönhetően a lámpa testünk, felszerelésünk számtalan pontjára ráerősíthető, a szintén tartozék fejpánt segítségével pedig teljes értékű fejlámpaként funkcionálhat, így használatakor mindkét kezünk szabad marad, valamint rollerre, -kerékpárra rögzítéshez is találunk az alapcsomagban két rugalmas masszív gumigyűrűt.
A vörös fény nem zavarja az éjszakai látásunkat, kiváló térképolvasáshoz, akár csillagászati észlelőlámpának is, sőt az állatok jelentős része számára is alig látható, ugyanakkor az emberek számára a villogó vörös fény kellően figyelemfelkeltő hatású.
Az összes Armytek lámpákra jellemző masszív kivitel valamint az átgondolt tervezés az Armytek Crystal multifunkciós lámpánál is tetten érhető. IP67-es besorolású por és vízvédelme 1 méter mélységű vízbeesésnek is ellenállóvá teszi, de azért nem vízalatti használatra tervezték, 30 percnél többen nem tölthet vízben. Sőt a gyártó szerint 10 méter magasból történő leejtést is elviselhet a lámpa anélkül, hogy tönkremenne.
A készülék töltésére szabvány Micro USB-csatlakozót használhatunk (töltő, kábel nem része a csomagnak) és nem csak tölthető, de közvetlenül powerbankról üzemeltethető is!
Figyelem: Tilos a készüléket 0 fok környezeti hőmérsékleten és az alatt tölteni.
Típus: | - |
Max. fényáram: | 150 lumen |
Max. fényerő: | 36 candela |
Max. hatótávolság: | 12 m |
Áramellátás: | - |
Akkumennyiség: | 1 db |
Alaptartozék áramforrás: | Igen |
Töltés módja: | USB |
Fénykúp szöge: | 70°/140° |
Üzemmódok száma: | 5 |
Ütésállóság: | 10 m |
Méret: | 63 x 42.6 x 14 x 8 mm |
Súly (elem nélkül): | 34 g |